FEBRUÁR

STREDA - 28.2.2018

Po určitom čase do našej MŠ opäť zavítla teta Valaštiaková so svojou kamarátkou gitarou a krásnym príbehom o trpaslíkoch - AKO SA TRPASLÍCI NA KARNEVAL SNEHULIACKY CHYSTALI. So sebou priniesla aj krásny rytmický nástroj - RUMBA GULE. Deti si ho mohli prezrieť, ba aj vyskúšať. Opäť sa nám jej rozprávanie, hranie,  spievanie veľmi páčilo,  najmä to, že sme sa opäť mohli začleniť do deja krásneho príbehu. Fotky - tu.

ŠTVRTOK - 15.2.2018

Prečo medveď a svišť v zime spí? Ako vyzerá ich domček v zime? Prečo kamzíkom nie je zima ani v tých najtuhších zimách? Ktoré vtáčiky u nás zimujú a naopak, ktoré odlietajú do teplých krajín? Všetko toto a ešté viac sme sa dozvedeli prostredníctvom ekovýchovného programu - ŽIVOT ZVIERATIEK V ZIME, prostredníctvom krásnej prezentácie, ktorú pre nás pripravili pracovníci Správy NAPANT - u v Liptovskom Hrádku p. Ing. Elena Hančinová a p. Ing. Hančin. Dozvedeli sme sa veľa nových informácií a poznatkov. FOTKY - tu.
Vo štvrtok, 1.2.2018 to bolo v našej MŠ naozaj veselo! Deti prichádzali do MŠ s veľkými taškami, pretože sme mali karneval. Prezliekli sme sa, nadesiatovali a prehliadka masiek sa mohla začať. Všetci sme išli predviesť naše masky kamarátom do ZŠ, pretože aj oni mali v telocvični karneval. Bolo to veľmi zábavné - zatancovali sme si a vrátili sme sa do MŠ, kde na nás čakalo sladké prekvapenie - koláčik. Zatancovali sme si, pofotili sa, a keďže každá maska bola krásna - bola aj ocenená sladkosťou. FOTKY - tu.